Maçlar İptal Edildi

0
8

TFF’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Soma’da yaşanan ve ülkemizi hüzne boğan maden faciası nedeniyle elim facianın yaşandığı günden itibaren 3 günlük Ulusal Yas ilan edilmiştir. Bu çerçevede 14 ve 15 Mayıs tarihinde oynanacak tüm amatör ve profesyonel lig müsabakaları ileri bir tarihe ertelenmiştir.”

Buna göre, Konya Atatürk Stadı’nda bugün oynanması gereken Tuzlaspor – Menemen Belediyespor ve İstanbulspor – Yeni Diyarbakırspor karşılaşmaları ile yarın Samsun 19 Mayıs Stadı’nda Fatih Karagümrük – Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor arasında yarın oynanması gereken Spor Toto 3. Lig play off maçları ertelendi.

Basketbol maçları cumartesi gününe kadar erteledi

Basketbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada, “Yenilenen maç programları ilerleyen saatlerde açıklanacaktır.” denilerek şu ifadelere yer verildi:

“Beko Basketbol Ligi ve Türkiye Basketbol 2. Ligi Play Off ile Türkiye Basketbol 3. Ligi Final Grubu müsabakaları 17 Mayıs Cumartesi gününe kadar ertelenmiştir.

Soma’daki kömür ocağında yaşanan elim kaza sonucu ilan edilen milli yasın ardından, basketbol karşılaşmaları ertelenmiştir.

Beko Basketbol Ligi ve Türkiye Basketbol, 2. Ligi Play Off ile Türkiye Basketbol 3. Ligi Final Grubu müsabakaları 17 Mayıs Cumartesi gününden itibaren devam edecektir.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız.
Adınızı yazınız.