İlçemize Yeni Proje Müjdesi

7
707

İlçemiz merkezinde Belediye Kültür Merkezinin bulunduğu alanda  modern bir Belediye binası, düğün salonu, otopark ve dükkanların bulunduğu yeni bir proje hazırlanmış olup kısa zamanda yapım aşamasına geçilecektir.

7 YORUMLAR

  1. Ben de Abdullah beye katılıyorum.Düzköy için şu an gereksiz ve israf olarak görüyorum.Kültür merkezine bir masraf yapılarak inşa edildi.Şu andaki hizmet binamız fazla bile gelmektedir.Büyük masraflara gerek yoktur.Başka bir proje için yine DÜZKÖY’de kullanılabilir.Vatandaşımızın gelir seviyesine katkısı olaçak bir proje geliştirilebilir.

  2. Proje iyi de Trabzon büyükşehir oluyor, Düzköy de büyükşehir sınırlarında olacak. O zaman bu hizmet binası ne olacak acaba? Düzköy’ün büyükşehir sınırları içinde yer ALMAYACAĞI kesinleşirse, bu bina yapılabilir.
    Ben böyle düşünüyorum.

  3. Yanlış biliyorsunuz. Düzköy büyükşehir sınırları içinde yer alsa da belediye kapanmayacak. Aykut ve Çal Belediyeleri kapanacak, oradaki kadro Düzköy Belediyesi’ne aktarılacak. Bu durumda daha büyük bir belediye olacak. Eğer resimdeki gibi bir proje yapılırsa çok güzel olur. İlçenin şekli de biraz güzelleşmiş olur.

  4. millet aclıkdan olcek dıye yenılık olmasın mı trabzon buyuk sehır oldumu ilçe çosacak zaten yayla turizmden kazanmaya baslar buda bızım gelışmemize sebeb olur bence yapılsın zaten belediye bsy yapmıyor veya bız gormuyoz :)) hayırlısı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız.
Adınızı yazınız.