İlgili Haberler

Düzköy Belediyesi’nden beton yol atağı

Düzköy Temsilcisi

Gürgendağ Yasta…

Düzköy Temsilcisi

Greyder Eksiği Giderildi

7 yorum

Abdullah AKSOY 05 Mayıs 2011 at 16:01

bu projeye yazık olur ,çok lüx millet acdan ölüyor.yapmayın beyler etmeyin ülkenin şartlarına göre hareket edelim.

Cevapla
Muhammet 05 Mayıs 2011 at 18:48

Ben de Abdullah beye katılıyorum.Düzköy için şu an gereksiz ve israf olarak görüyorum.Kültür merkezine bir masraf yapılarak inşa edildi.Şu andaki hizmet binamız fazla bile gelmektedir.Büyük masraflara gerek yoktur.Başka bir proje için yine DÜZKÖY’de kullanılabilir.Vatandaşımızın gelir seviyesine katkısı olaçak bir proje geliştirilebilir.

Cevapla
Ali Cakmak 09 Mayıs 2011 at 00:04

Proje iyi de Trabzon büyükşehir oluyor, Düzköy de büyükşehir sınırlarında olacak. O zaman bu hizmet binası ne olacak acaba? Düzköy’ün büyükşehir sınırları içinde yer ALMAYACAĞI kesinleşirse, bu bina yapılabilir.
Ben böyle düşünüyorum.

Cevapla
Hackalı 10 Mayıs 2011 at 09:19

Yanlış biliyorsunuz. Düzköy büyükşehir sınırları içinde yer alsa da belediye kapanmayacak. Aykut ve Çal Belediyeleri kapanacak, oradaki kadro Düzköy Belediyesi’ne aktarılacak. Bu durumda daha büyük bir belediye olacak. Eğer resimdeki gibi bir proje yapılırsa çok güzel olur. İlçenin şekli de biraz güzelleşmiş olur.

Cevapla
hackaliii 26 Mayıs 2011 at 03:17

millet aclıkdan olcek dıye yenılık olmasın mı trabzon buyuk sehır oldumu ilçe çosacak zaten yayla turizmden kazanmaya baslar buda bızım gelışmemize sebeb olur bence yapılsın zaten belediye bsy yapmıyor veya bız gormuyoz :)) hayırlısı

Cevapla
ahmet 27 Ağustos 2011 at 14:10

Yapılsın yapılmasınada yöre mimarisine uygun olsun.Sanki orası taksim meydanı hiç yakışmaz o yöreye,daha doğal malzemeden yapılmalı.

Cevapla
Duzkoylu 08 Eylül 2011 at 02:05

bence super olur ilcemizin modernlesmesi icin iyi bir adim geri kafaliligi birakin

Cevapla

Bir Yorum Yazın

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com