Duyurular

Düzköy Haber Yenilendi.

İki senedir siz değerli hemşerilerimize hizmet vermekte olan Düzköy Haber yeni yüzüyle sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışıyor.Sitemizin yeni yüzü henüz çok yeni olduğu için gözümüzden kaçan aksalıklar olabilir.Bu sebeple siz değerli takipçilerimizden gözünüze takılan aksaklıkları iletişim kısmından bizlere iletmelerini rica ediyoruz.
Bunun dışında sitemizin yeni kullanımından bahsedelim.

1.Sitemizdeki haberlere yorum yapabilmek için artık üye olmanız gerekmemektedir.İstediğiniz herhangi bir habere üye olmadan da yorum yapabilirsiniz.Bunun için jaberin hemen altında bulunan boş alanları doldurarak yorum yapabilirsiniz.Üye olarak giriş yaparak yorum yapmak isterseniz boş alanları doldurmanıza gerek kalmadan yorumunuzu yapabilirsiniz.

Üye olmadan yorum yapmak istediğinizde göreceğiniz kısım:

Üye girişi yaptıktan sonra  göreceğiniz kısım:

2.Ziyaretçi Defterine ulaşabilmek için sitemizin alt kısmında bulunan adreslerden ziyaretçi defteri adresine tıkladıktan sonra ziyaretçi defterine ulaşabilirsiniz.Yine ziyaretçi defteri kullanımı esnasında haberlere yapılan yorumlar gibi boş alanları doldurabilir ya da üye girişi yaptıktan sonra direkt olarak yazınızı yazabilirsiniz.

3.İletişim kısmına ulaşmak için yine sitemizin alt kısmındaki adreslerden iletişim  adresine tıklayarak bizlere iletmek istediğiniz görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

4.Haberler içerisinde gördüğünüz resim ya da fotoğraflar eğer küçük gözüküyor fakat aslında büyük boyutlu ise resimlerin ya da fotoğrafların büyük boyutlarını görmek için fotoğrafların üzerine gelip tıklayınız.

Küçük haldeki görünüm:

Büyük haldeki görünüm:

5.Sitemizin eski haline üye olan kullanıcıların üyelikleri yeni sitemize zamanla taşınmaktadır.Üyelikler taşınırken üyelerin şifreleri sitemiz tarafından belirlenmekte ve üyelerimize mail yolu ile kullanıcı adı ve şifreleri bildirilmektedir.Bu maili alan üyelerimiz şifrelerini istedikleri şekilde değiştirebilirler.Gönderilen mail önemsiz mail klasörüne gelmiş olabilir.Lütfen önemsiz mail klasörünüzü de kontrol ediniz.

6.Sitemize kayıt olmak ya da üye olarak giriş yapmak için sitemizin alt sağ kısmında bulunan bağlantılar altında yer alan kısmı kullanmanız gerekmektedir.

7.Facebook’taki grubumuza katılmak için anasayfada bulunan aşağıdaki resimde gördüğünüz beğen butonuna basabilirsiniz.

Not:Sitemizde bulunan haberlere ya da ziyaretçi defterine yapılan yorumlar yönetim tarafından incelendikten sonra onaylanacak ya da onaylanmayacaktır.

İlgili Haberler

Haberlerimizi E-Posta İle Takip Edin.

İstanbul Temsilcisi

3 yorum

hakkı 19 Nisan 2011 at 22:50

Düzköy halkına selam ve saygılarımla

Cevapla
hakkı 19 Nisan 2011 at 22:53

Yeni haberlerin emalimize gelmesini arzu eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Cevapla
hakkı 19 Nisan 2011 at 23:05

Taşocağı köyünün internet sitesinde yer alan kaybettiklerimiz adlı başlık altında bulunan içeriğin sizin sitenizde de oluşturulmasından memnuniyetlerimi duyar,
saygı ve selamlarımla

Cevapla

Bir Yorum Yazın

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com