İlçemiz

Balta Karakolumuzu Ziyaret Etti

Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, ilçemiz karakolunu ziyaret etti.

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, ilçemiz Jandarma Komutanlığına yapılan saldırının ardından geçmiş olsun ziyaretinde bulunurken, olay hakkında da bilgi aldı.

Bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere memleketi Trabzon’a gelen Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, dün ilçemiz Jandarma Karakolunu ziyaret etti. Saldırıdan yaralı olarak kurtulan Gazi askerler Recep Hasanoğlu ve Ali Osman Cihan’ı da ziyaret eden Balta, askerlerle yakından ilgilenerek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Bu bayrağın altında yaşamak isteyen herkesin kardeş olduğunu belirten Balta, “Bu vatan için şehit olmak da gazi olmak da büyük bir onurdur.

Sizlerle gurur duyuyorum. Bu kutsal bayrak altında lazı, kürdü çerkezi hepimiz kardeşiz. Gazilerimizin her zaman yanındayız maddi manevi desteklerimizi sürdüreceğiz.

Vatanımızın bağımsızlığı, devletimizin ve milletimizin bekası, milli birlik ve bütünlüğümüzün korunması için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin yakınları ve bu uğurda mücadele etmiş olan gazilerimizin her türlü sorun ve ihtiyaçları ile yakından ilgilenmek onlara karşı olan minnet borcumuzun gereğidir.

 Gazilerimizin biran evvel sağlıklarına kavuşması için dua ediyoruz” dedi.

 Öte yandan, Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, ilçemiz Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu ve ilçemiz Belediye Başkanı Salih Bakal’ı ziyaret ederek bir süre görüştü.

 Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Dursun Ertuğrul’u makamında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kaynak


İlgili Haberler

Düğüne Davet…

Düzköy Temsilcisi

Düğüne Davet

Düzköy Temsilcisi

Yaylalar Yeşillenmeye Başladı…

Düzköy Temsilcisi

Bir Yorum Yazın

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com