Tatil Açıklaması Geldi

2
8

Ülkemiz genelinde devam eden olumsuz hava şartları nedeniyle bir çok il ve ilçede eğitim öğretime ara verilmiş, İlçemizde de 31 Aralık Perşembe günü okullar bir gün süre ile tatil edilmişti.

 

Olumsuz hava şlartlarının devam etmesi nedeniyle Trabzon'da bazı ilçelerde Pazartesi için de tatil kararı alındı.

İlçemizde ise gerekli önlemlerin alındığı ve eğitim öğretime ara verilmesine gerek görülmediği bildirilerek, yarından itibaren eğitime devam edileceği ve tatil kararı alınmadığı bildirildi.

2 YORUMLAR

  1. 31 Aralık perşembe günü öğretmenleri yollara döküp ancak öğlene doğru okulları tatil eden Düzköy MEM'in uyguladığı yol tamamiyle öğretmene/öğrenciye çile çektirmeye yöneliktir. Kısaca 31 Aralıkta 1 günlük tatil olmamıştır. 31 Aralıkta ve ve 1 ay öncesinde arabaların ve servislerin Düzköy'e ulaşamayıp öğretmenlerin yürümek zorunda kaldığı gün yarım yamalak yapılan kar tatili birilerine itibar kazandırmak adına insan hayatı üzerinde oynanan bir kumardan başka bir şey değildir. 

  2. 31 aralik gunu tasimali ogrenci gelmesin derken ogretmen gitsin denildi. Soyleyin bizim canimizin hic mi kiymeti yok .31 aralik tatil degildi ve kar buz ve ucurumlara ragmen zorla okullara gittik .trabzonda cogu ilce tatil edilmisken sizin ne onlem aldiginizi cok merak ediyorum biz 4 ocak gunu buzda okula gittik sizin icin canimizin birazcikta olsa degeri olmadigini gorduk

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız.
Adınızı yazınız.