Eğitim

Nazım Kayhan Çok Programlı Lisesi Öğrencileri Kahvaltıda Buluştu…

 

24 Mart 2013 Pazar günü yapılan YGS sınavında başarılı olan 36 öğrenci ile 15 öğretmeni ve Düzköy ilçesini Geliştirme Kalkındırma ve Hizmet Götürme Derneği’nin 3 yöneticisi, Akçaabat Kültür Park Saray Köfte Salonu’nda 7 Nisan Pazar günü kahvaltıda buluşarak YGS stresini üzerlerinden attılar.

Bu kahvaltı toplantısının düzenlenmesini sağlayan dernek yöneticileri Yılmaz ANKARA, Kamuran AKPINAR, Necmettin ERCÜMER başarılı öğrencileri tebrik ederek , İlçemiz adına mutlu olduklarını , İlçemizin geleceğine başarılı gençlerin yön vereceğini belirttiler. Ayrıca eğitime katkılarının dernek olarak kesintisiz bir şekilde devam edeceğini vurguladılar. Ülkemizin kalkınmasında eğitimin önemli bir yeri olduğunu, sivil toplum kuruluşlarına çok büyük görevler düştüğünü , bu nedenle eğitime verilen önem insana verilen önemdir, insana verilen önemin, tüm dünyanın mutlu ve barış içerisinde yaşamasına vesile olduğunu belirttiler.

Öğrencilerin Haziran ayında 5 aşamalı olarak yapılacak LYS sınavlarına hazırlanmaları aşamasında motivasyonlarının sağlanması ,birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi, ilçenin eğitimde üst sıralara yükselmesi için bu tür faaliyetlerin yararlı olacağına kanaatine varıldığı görüldü.

Kahvaltı süresince Düzköy İlçesini Geliştirme Kalkındırma ve Hizmet Götürme Derneği yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler sohbet ederek İlçemizin kalkınması için proje konularında sohbet ederek güzel bir gün geçirdiler.

Kahvaltı sonrası Okul Müdürü Özcan ÜNAL bu organizasyonu gerçekleştiren başta Düzköy İlçesini Geliştirme Kalkındırma ve Hizmet Götürme Derneği yöneticileri olmak üzere öğretmenlere ve sınavda başarı gösteren öğrencilere teşekkür etti.

 

 

 

 

İlgili Haberler

Ofluoğlu’ndan Üniversite Atağı…

Düzköy Temsilcisi

Çayırbağı Çözüm Bekliyor

Düzköy Temsilcisi

BİRİNCİ ÇAYIRBAĞI ÇPL

Düzköy Temsilcisi

Bir Yorum Yazın

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com