İlçemiz

Ankara: Lisemiz Hayırlı Olsun…

Düzköy Anadolu Lisesi’nin açılması üzerine Ak Parti Düzköy İlçe Başkan Yardımcısı Yılmaz Ankara bir açıklama yaptı.

Ankara açıklamasında; “”Nihayet Düzköy Anadolu lisesi açılma oluru yayımlandı. Uzun uğraşlar sonucu sağlık meslek lisesi mi olsun anadolu lisesi mi olsun kararı alınmasında netice istediğimiz gibi oldu ve anadolu lisesinde karar kılındı. Düzköy Anadolu Lisesi şu anki Kız Teknik ve Meslek Lisesi binasında hizmet vermeye başlayacak. 60 öğrenci kapasiteli lise 2012-2013 eğitim öğretim yılında hizmete girecektir.  Anadolu lisesi yurt binası ihtiyacının giderilmesi için çalışmalarımız başlamıştır.

Kız Teknik ve Meslek Lisesi de uygun durumda olan başka bir binaya taşınıp, eğitim öğretime orada devam edecektir. Bu okulumuzu da kapatmayacağız.

Düzköy Eğitim Derneği, İlçemize yeni okulların kazandırılması alanında katkılarına devam edecektir.

Anadolu lisesinin İlçemize kazandırılmasında katkılarını esirgemeyen Milli Eğitim Bakanımız Ömer Dinçer, Bakan Yardımcımız Orhan Erdem, milletvekillerimiz Faruk Nafiz Özak ve Cevdet Erdöl ile Ak Parti İl Başkanı hemşehrimiz Aziz Babuşcu’ya teşekkür ediyoruz”” dedi.

 

 

İlgili Haberler

-YENİ- Yerlice'de İntihar…

İstanbul Temsilcisi

Yayla Hazırlıkları Başladı…

Düzköy Temsilcisi

Düzköy’de kaç kişi görevden uzaklaştırıldı?

Düzköy Temsilcisi

2 yorum

Muhammet 16 Temmuz 2012 at 18:10

Hayırlı olsun mutluluk verici bir haber.Emeği geçenlere teşekkürler.okumak,okul güzel birşey ama gençler okuyup işsiz gezince o kötü.Herkese iş aş dileği ile

Cevapla
Ahmet Pala 17 Temmuz 2012 at 10:40

Hayırlı olsun. İnşallah daha iyileri de olur.

Cevapla

Bir Yorum Yazın