Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi

38
5395

Akçaabat Devlet Hastanesi’nin ismi ve başhekimi değişti.Akçaabat Yaylacık Mahallesi eski Karayolları 105. Şube Şefliği arazisi üzerine yapılan ve inşaatı bitirilerek kısa süre sonra açılması beklenen Akçaabat Devlet Hastanesi’nin isminin değiştirildiği öğrenildi.
Kayıtlara isminin “Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi” olarak geçirilen yeni ismin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz.

Öte yandan yeni hastaneye de yeni bir başhekim atandığı öğrenildi. Kurucu başhekim olarak atanan doktorun üroloji uzmanı olduğu ve kısa süre içerisinde göreve başlayacağı belirtildi.

BAŞHEKİMLİK: 2277776
FAX:2277789
BAŞHEHİM YARDIMCISI:2277785
SANTRAL :2285803-2277777-78-79-80-81-82

FAX MÜDÜR:2277784
SATINALMA FAX:2277786
EVDE HASTA BAKIM:2288844
HASTA HAKLARI:2285811

İnternette randevu için burayı tıklayınız.

38 YORUMLAR

 1. Bence Mustafa Cumur Hast. olsa daha mantıklı olurdu. en azından kendisi milletvekili.miş’lerle muş’larla doldurulmuş bir özgeçmiş hikayesi durumun vehametini ortaya koymuyormu.Evet koyuyor. Bu bir din istismarıdır ve dinin siyasete alet edilmesidir.

 2. İş başvuruları için henüz bir duyuru bulunmamaktadır.Başvuruları nasıl yapabileceğinize dair bir duyum aldığımızda sizlerle paylaşacağız.

 3. sanıyorum biz duyana kadar çoğu işçiler alınır. sonrasında ilan edilir.her zaman öyle olmuyomu? biz de işsiz kalıyoruz maleseff..boşuna okuduk galiba. okuyacağımıza çevre edinseydik ya… :)))

 4. Bildiğim kadarıyla şu an için yeni eleman alınmayacak.
  Mevcut kadro buraya aktarılacak.
  Tabi kadro yeterli gelmezse eleman almaları gerekir.
  Fakat bu konuda net bir bilgi yok.

 5. hastanenin önünden geçerken çok mutlu oldum…ismiyle binası müthiş bir kombinasyon olmuş..Rabbim doktorlarımızı başımızdan eksik etmesin,hastalarımıza şifalar ihsan eylesin… hayırlı uğurlu olsun trabzona inşallah…es selam…

 6. Önemli olan Akçaabat ve yöre halkına hizmet edecek olan çok kaliteli bir hastanenin YAPILMIŞ OLMASIDIR.Bunun dışında ki yorumlar çekememezlikten kaynaklanan, kıskançlık duygularının ve hırsın karışık olduğu cahilce yorumlardır.Kiminemeği geçtiyese Türkiye ve Trabzon adına TEŞEKKÜRLER…Yapılan hizmetleri bu halk unutmaz!

 7. ben bu hastahaneye başvurmak için akçaabata gitmiştim ve orada bana milletvekili tanıdığın varmı die sordular sinirlenip çıktım şimdide tıp sekreterliği kursuna gidiorum yakında sertifikam olacak ve oraya gittiğimde milletvekiline ihtiyacım olmadığını sölicem

 8. İŞ BAŞVUSU YAPAMAYIZ ÇÜNKÜ PARTİ HALLEDİYOR BU İŞLERİ TRABZONDA CALMADIGIM KAPI KALMADI HEPSİ HİKAYE OKUYOR YARDIMCI DAHİ OLMUYORLAR HEPSİNDEN HAKKIMI BU DÜNYADA ALAMIYORUM AMA BU TOPRAGIN ALTIDA VAR BUNLARIN HESABINI VERECEKLER BİRGÜN

 9. alımlardan bildireceğiz diyosunzz ama hala bi bilgi verdiğiniz yok… önce torpillileri alıp sonra boş yer kaldığında bi kaç kişiyi mi alıcaksınz.!

 10. 23 yaşındayım ünıverste mezunuyum biro yonetımı ve sekreterlık ten hastanenızde kendımce bana gore iş başvurusu yapmak ıstıyorum zor oldunu bılıyorum ama şansımı denemek ıstıyorum inşanlah olur tlf 053

 11. bos ıs bunlar arkadaslar bu hastaneye eleman alınsa bıle gırecekler coktan bellı olmustur yanı dırek kendı adamlarını alırlar anlıcanız saglam dayınız yoksa beklemeye devam :))) kolay gelsın umarım herkes ıs bulur ve bu ıssızlık bırgun soına erer rabbımden herseyın yınede hayırlısı…aeolun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız.
Adınızı yazınız.